Instalacja zdalna ekspertów
Norton, Avast i AVG

Zamów usługę, a zdalnie zainstalujemy oprogramowanie antywirusowe na Twoim komputerze

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT

Skorzystaj z pomocy ekspertów przy instalacji antywirusa AVG lub Avast

Skontaktuj się z nami żeby uzgodnić termin instalacji. W wybranym przez Ciebie czasie ekspert Norton, Avast i AVG połączy się wirtualnie z Twoim komputerem, zainstaluje, uruchomi i skonfiguruje Twoje nowe programy antywirusowe. Bez problemów, bez nerwów, bez trudności!

Dlaczego warto skorzystać z usługi zdalnej instalacji oprogramowania?

Zero problemów

Nie musisz się martwić tym, że coś nie chce współpracować, nie działa właściwie lub właśnie się zawiesiło. Eksperci AVG/ Avast zostawią Cię z prawidłowo zainstalowanym i w pełni funkcjonalnym oprogramowaniem.

Oszczędność czasu

Zastanawiasz się jakie opcje wybrać przy instalacji i szukasz informacji w Internecie, marnując przy tym mnóstwo czasu? Eksperci AVG/ Avast dosłownie w kilka chwil uruchomią oprogramowanie antywirusowe na Twoim komputerze.

Bezstresowo

Denerwujesz się zawsze gdy coś musisz pozmieniać w komputerze? Eksperci AVG/ Avast zdejmą z Ciebie ten przykry obowiązek. Zaparz sobie kawy i zrelaksuj się.

Komfortowo

Nie musisz całymi dniami czekać na informatyka, by mieć najnowsze oprogramowanie antywirusowe. Eksperci AVG/ Avast zrobią to zdalnie (bez nachodzenia Cię w domu), w terminie, który Tobie pasuje.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Norton, Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce.

Kupując na naszej stronie masz gwarancję odpowiedniej ceny, kompleksowego i bezpłatnego wsparcia technicznego w języku polskim, natychmiastowej dostawy zamówionego programu, niezawodnego działania aplikacji oraz 100% gwarancji zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Instalacja ekspresowa

Zamów instalację oprogramowania antywirusowego przez ekspertów
Norton, Avast i AVG.

To komfort, pewność i wygoda!

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT