AVG Patch Management dla systemu Windows

Poprawki oprogramowania mogą być identyfikowane i automatyzowane w celu zapewnienia aktualności aplikacji.

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Co to jest Patch Management?

Łatki to aktualizacje oprogramowania i systemu operacyjnego, które usuwają luki w zabezpieczeniach aplikacji. Producenci oprogramowania stale wydają łatki, aby naprawić luki w zabezpieczeniach i ulepszyć funkcje bezpieczeństwa. Proces wdrażania łatek jest złożony i czasochłonny, ale nie można go ignorować.

Rozwiązanie problemów

Jeśli poprawki nie zostaną zainstalowane na czas, bezpieczeństwo sieci może być zagrożone. Patch Management rozwiązuje te problemy, ułatwiając identyfikację i wdrażanie krytycznych poprawek oraz monitorowanie bieżącej aktywności ze scentralizowanej konsoli zarządzania w chmurze.

Jak to działa?

1. Przeprowadź skanowanie urządzeń

Zaplanuj automatyczne skanowanie poprawek. Wybierz częstotliwość skanowania: codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

2. Wdróż poprawki

Łatki są automatycznie stosowane do wszystkich aplikacji. Dowolną aplikację można jednak łatwo wykluczyć z tego procesu, aby nie były stosowane żadne poprawki.

3. Zapoznaj się z pulpitem nawigacyjnym

Status i poziom zagrożenia wszystkich poprawek, w tym brakujących poprawek, można łatwo sprawdzić.

Zaawansowane funkcje zapewniające bezpieczeństwo

Elastyczne harmonogramy wdrażania

Zaplanuj wyszukiwanie poprawek i wdrażaj zatwierdzone poprawki automatycznie o określonych porach lub ręcznie dla poszczególnych urządzeń lub grup urządzeń.

Poprawki z możliwością dostosowania

Wybieranie, skanowanie i instalowanie oprogramowania od dostawcy, produktu i dostępności poprawek. Łatwe tworzenie wyjątków dla aplikacji.

Możliwości agenta głównego

Pobieranie brakujących poprawek do agenta głównego i efektywne przydzielanie ich do wszystkich zarządzanych urządzeń w sieci.

Automatyczne skanowanie

Zaplanuj automatyczne skanowanie poprawek co 24 godziny i wybierz automatyczne wdrażanie poprawek w każdy czwartek. Ustawienia domyślne można zmienić w dowolnym momencie.

Intuicyjny pulpit nawigacyjny

Zarządzanie wszystkimi poprawkami oprogramowania i graficzne wyświetlanie podsumowania wszystkich zainstalowanych, brakujących i nieudanych poprawek dla dowolnego urządzenia.

Tysiące poprawek

Aktualizuj system Windows i inne oprogramowanie, aby zapewnić kompleksową ochronę.

Wyniki skanowania poprawek

Szczegółowe wyniki są wyświetlane na jednej platformie, w tym informacje takie jak brakujące poprawki, oceny dotkliwości, linki do bazy wiedzy, daty publikacji i opisy.

Przywracanie wcześniejszego stanu i ignorowanie

Jeśli określona wersja poprawki zostanie uznana za niestabilną, można ją przywrócić do stanu, w jakim znajdowała się przed wdrożeniem na określonym urządzeniu, zignorować, aby nie pojawiała się w wynikach wyszukiwania poprawek, lub uniemożliwić jej redystrybucję.

Zgodne aplikacje

Tysiące zgodnych aplikacji, takich jak systemy operacyjne Windows i oprogramowanie innych firm.

Dlaczego warto wybrać produkty AVG dla swojej firmy?

Seria Business Edition to grupa programów skierowanych do biznesu, poparta ponad 27-letnim doświadczeniem oraz tysiącami testów i poprawek ekspertów AVG Labs. Spełnia wszystkie wymagania rozwijającej się firmy, chroni zasoby różnego szczebla i daje poczucie komfortu i pełnego bezpieczeństwa.

Potwierdzeniem skuteczności są nagrody, zdobywane przez produkty AVG w niezależnych testach skuteczności i wydajności antywirusów oraz ponad 600 tysięcy firm korzystających z naszych programów.

AVG Patch Management

Pobierz narzędzie do zarządzania poprawkami w Cloud Management Console. Zarządzaj rozwiązaniami AVG do ochrony punktów końcowych z jednej scentralizowanej platformy. Narzędziem Patch Management Tool można zarządzać wyłącznie z poziomu konsoli. Do uruchomienia programu wymagana jest licencja AVG Antivirus Business Edition lub AVG Internet Security Business Edition.

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Norton, Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce.

Kupując na naszej stronie masz gwarancję odpowiedniej ceny, kompleksowego i bezpłatnego wsparcia technicznego w języku polskim, natychmiastowej dostawy zamówionego programu, niezawodnego działania aplikacji oraz 100% gwarancji zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.