Avast SecureLine VPN

Chroń swoje dane osobowe i prywatność online. Szyfruj połączenie jednym kliknięciem na komputerach Mac, urządzeniach z systemem Android i iOS!

Windows Icon
Obsługa systemu Windows 11, 10

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Uwolniony bezpieczny internet

Nie chcesz być śledzony? Żaden problem! Dzięki Avast SecureLine VPN możesz ukryć się przed reklamodawcami, dostawcami usług internetowych, hakerami i swoim szefem.

100% prywatność

Nikt nie musi wiedzieć czym się zajmujesz będąc online

Bezpieczne połączenia

Korzystaj bez obaw z publicznych sieci Wi-Fi i hot-spotów

Przeglądaj bez cenzury

Przestań się martwić blokadami regionalnymi i innymi ograniczeniami nakładanymi na sieć

Przyspiesz połączenia

Korzystaj z szybkich serwerów na całym świecie

Avast SecureLine VPN to wiele narzędzi i funkcji online

Uznana technologia

Avast SecureLine VPN opiera się na sprawdzonych technologiach ochrony danych – OpenSSL i OpenVPN

Bez śledzenia

Avast SecureLine VPN nie śledzi i nie zapisuje tego co robisz w sieci

Silne szyfrowanie

256-bitowe szyfrowanie treści. Z takich samych korzystają instytucje finansowe

Jeden wspólny adres IP

Już nikt nie zidentyfikuje Cię po Twoim IP

Zabezpiecz publiczne sieci

Dzięki Avast SecureLine VPN możesz bezpiecznie korzystać z publicznych sieci

Ukryj adres IP

Avast SecureLine VPN ochroni Cię przed wyciekami DNS

Kompatybilny z grami i filmami

Avast SecureLine VPN nie zakłóci odtwarzania strumieniowego i gier online

Otwarty Internet

Przeglądaj Internet z całego świata, bez ograniczeń regionalnych

Udostępniaj pliki

Bez obaw o prywatność udostępniaj pliki w sieciach P2P

55 lokalizacji i 33 kraje

Wybierz skąd dzisiaj chcesz się łączyć z siecią

Dlaczego Avast?

Avast ma nie tylko ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa, ale jego globalna sieć obejmująca ponad 400 milionów urządzeń końcowych umożliwia konsekwentne wykrywanie najnowszych zagrożeń szybciej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie.

Prywatność online – cokolwiek robisz

Nie pozwól, by inni widzieli Cię online. Nikt nie musi wiedzieć, jakie strony przeglądasz ani czym się interesujesz – Avast SecureLine VPN zapewnia Ci całkowite bezpieczeństwo, chroniąc Cię przed irytującymi reklamami, śledzeniem zainteresowań, kontrolą w pracy i w domu oraz hakerami. Nie przestawaj surfować i nie znikaj z Internetu!

Jak działa VPN?

Każdy może szpiegować Twoją aktywność online i dowiedzieć się o Tobie wielu interesujących rzeczy. Możesz nie chcieć ujawniać niektórych informacji, więc nie pozwól, aby wpadły w niepowołane ręce: Avast SecureLine VPN szyfruje wszystkie dane przesyłane do i z sieci. Wszystko, co robisz, jest chronione i nie może być widoczne dla nieznajomych. Każdy, kto spróbuje to zrobić, może zobaczyć tylko adres IP naszego serwera!

Kto może podglądać Cię w sieci?

Providerzy, dostawcy usług internetowych

Dla nich działania użytkownika są magazynem informacji. Wykorzystują je do promowania swoich usług lub przekazywania ich innym firmom.

Pracodawcy

Chętnie nadzorują, co robisz w pracy i które miejsca odwiedzasz, gdy trzeba zająć się pilnymi projektami.

Hakerzy

Mogą przyjrzeć się wprowadzanym loginom i hasłom i wykorzystać je do kradzieży tożsamości i pieniędzy.

Instytucje rządowe

Próbują uzyskać informacje o użytkowniku, aby wpływać na wybory polityczne, monitorować jego poglądy i cenzurować oglądane przez niego treści.

Ukrywanie IP

Jeden adres IP

Ochrona DNS

DNS jest podejrzliwy wobec całego ruchu wychodzącego i daje możliwość ujawnienia adresu IP. Nie pozwól na to – dzięki Avast SecureLine VPN możesz zablokować przetwarzanie żądań IPv6.

Nie śledzimy Cię

Gdyby dostawcy VPN śledzili użytkowników, posiadanie VPN nie miałoby sensu. My tego nie robimy. Nie śledzimy aktywności użytkowników ani odwiedzanych przez nich witryn. To, co robisz online, to wyłącznie Twoja sprawa!

Każde połączenie jest chronione

Niezależnie od tego, czy korzystasz z prywatnej, bezpiecznej sieci, otwartego hotspotu czy publicznego Wi-Fi, Twoje dane są zawsze chronione za pomocą Avast SecureLine VPN. Certyfikaty używane do szyfrowania połączenia są zgodne z najwyższymi standardami bankowymi, więc nie musisz się martwić o ich wyciek.

VPN. Sposób na prywatność i bezpieczeństwo w Internecie

Czy wiesz, że połączenia VPN są powszechnie używane na całym świecie? Banki, wojsko, instytucje publiczne i duże korporacje korzystają z nich od lat. Teraz, dzięki Avast SecureLine VPN, są one dostępne również dla użytkowników indywidualnych w przystępnej cenie. Teraz możesz chronić się przed cyberzagrożeniami w najlepszy możliwy sposób!

Jakie zagrożenia czyhają w Internecie?

Kradzież danych

Podczas korzystania z usług online przesyłane są dane pakietów plików cookie. Dane te mogą zostać przechwycone przez innych użytkowników.

Fałszywe sieci

Użytkownicy często logują się do otwartych sieci, aby zaoszczędzić na transferze danych. Czy wiesz, że takie sieci mogą być tworzone przez hakerów, a wszystkie przesyłane przez Ciebie dane mogą być przechowywane na ich dyskach?

Bliźniacze sieci

Komputer może automatycznie zapamiętywać sieci, do których użytkownik jest zalogowany. Niestety, hakerzy mogą je łatwo zmienić i zmusić użytkownika do zalogowania się do danej sieci.

Ataki Man-in-the-Middle

Są to rodzaje ataków, które mogą zakłócać zawartość przesyłaną między użytkownikiem a Internetem. Możesz zobaczyć, jak ktoś manipuluje lub cenzuruje …

Bezpieczna technologia

Avast SecureLine VPN jest całkowicie bezpieczny i niezawodny. Działa w oparciu o niezawodny i sprawdzony protokół OpenSSL. VPN jest wspierany przez społeczność użytkowników Internetu. Wysokie prędkości transferu zapewnia port UDP.

Najlepsze certyfikaty

Avast SecureLine VPN wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES z kluczem, najbardziej wydajny dostępny certyfikat. Technologia ta jest również wykorzystywana przez banki i inne instytucje finansowe. Jest praktycznie niemożliwa do złamania i zapewnia bezpieczeństwo danych online.

Kompatybilny z Apple

Avast SecureLine VPN dla komputerów Mac działa w oparciu o protokół IPsec i technologię zabezpieczeń Apple. Dzięki temu jest w 100% skuteczny, wydajny i niezwykle szybki.

Internet bez cenzury

Nienawidzisz, gdy inni dyktują ci, co możesz, a czego nie możesz oglądać? Nie chcesz rezygnować z ulubionej rozrywki z powodu lokalnych blokad? Dzięki Avast SecureLine VPN możesz przeglądać Internet bez ograniczeń i cenzury.

Wolność w sieci dla wszystkich

Nie jesteś anonimowy online. Twój adres IP może zostać wykorzystany do kontrolowania Twojego zachowania w Internecie, ograniczania dostępu do niektórych usług i różnicowania stawek – Avast SecureLine VPN chroni Cię przed tym.

„NIE” dla cenzury

Internet jest wolny i powinien być wolny. Nie rezygnuj z ulubionej usługi tylko dlatego, że mieszkasz w Polsce – skorzystaj z Avast SecureLine VPN.

Nie daj się naciągnąć na wyższe ceny

Czy wiesz, że producenci i sprzedawcy detaliczni mają różne cenniki w zależności od tego, skąd pochodzisz? Dzięki Avast SecureLine VPN uzyskasz najniższą możliwą cenę!

Wolny dostęp do Peer-to-Peer

Chcesz współdzielić zasoby z innymi użytkownikami lub uzyskać dostęp do plików udostępnianych przez internautów na całym świecie? Avast SecureLine VPN obsługuje sieci P2P.

Doskonała przepustowość

Martwisz się przerywanymi transmisjami lub trudnymi do oglądania filmami? Avast SecureLine VPN zapewnia doskonałą przepustowość dla płynnego strumieniowania wysokiej jakości treści.

„NIE” dla ograniczeń

Twoje ulubione strony są zablokowane. Nie ma takiej potrzeby – dzięki Avast SecureLine VPN możesz korzystać z Internetu tak, jak chcesz.

Lokalizacje serwerów SecureLine

Australia
2 MIASTA

Niemcy
2 MIASTA

Malezja
1 MIASTO

Korea Południowa
1 MIASTO

Austria
1 MIASTO

Węgry
1 MIASTO

Meksyk
1 MIASTO

Hiszpania
2 MIASTA

Belgia
1 MIASTO

Irlandia
1 MIASTO

Holandia
1 MIASTO

Szwecja
1 MIASTO

Brazylia
1 MIASTO

Izrael
1 MIASTO

Nowa Zelandia
1 MIASTO

Szwajcaria
1 MIASTO

Kanada
3 MIASTA

Włochy
1 MIASTO

Norwegia
1 MIASTO

Tajwan
1 MIASTO

Czechy
1 MIASTO

Japonia
1 MIASTO

Polska
1 MIASTO

Turcja
1 MIASTO

Dania
1 MIASTO

Łotwa
1 MIASTO

Portugalia
1 MIASTO

Zjednoczone Królestwo
3 MIASTA

Finlandia
1 MIASTO

Litwa
1 MIASTO

Singapur
1 MIASTO

Ukraina
1 MIASTO

Francja
1 MIASTO

Luksemburg
1 MIASTO

Afryka Południowa
1 MIASTO

Stany Zjednoczone
16 MIAST

Bardzo szybki VPN!

Serwery są coraz szybsze, zapewniając płynną obsługę całego ruchu. Nie musisz czekać godzinami na załadowanie nowego serialu. Dzięki Avast Secure Line VPN, zanim dotrzesz do końca, serial już się rozpocznie.

Gdy szybkość i kompetencje idą w parze

Jesteśmy przygotowani na rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi, a Avast SecureLine VPN Cię nie zawiedzie!

Większe zasoby

Stale zwiększamy ilość zasobów potrzebnych do świadczenia usług najwyższej jakości. Nigdy nie mamy wystarczających zasobów, aby sprostać bieżącemu zapotrzebowaniu. Zawsze zostawiamy margines na nieoczekiwane!

Bez ograniczeń

Korzystamy z bezpiecznych i sprawdzonych serwerów. Dlatego korzystanie z Avast SecureLine VPN nigdy nie zostanie przerwane przez przypadkowe awarie lub włamania. Zawsze mamy dostępne wyjścia awaryjne!

Prędkość bez ograniczeń

Regularnie testujemy przepustowość naszych serwerów, aby upewnić się, że spełnia ona wymagania. Podczas testów szczytowego obciążenia osiągamy średnie prędkości na poziomie 450-600 Mb/sekundę. Nominalnie prędkość ta może wynosić do 2 Gb/sekundę!

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Norton, Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce.

Kupując na naszej stronie masz gwarancję odpowiedniej ceny, kompleksowego i bezpłatnego wsparcia technicznego w języku polskim, natychmiastowej dostawy zamówionego programu, niezawodnego działania aplikacji oraz 100% gwarancji zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Avast SecureLine VPN

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wymagania systemowe

WIndows Icon   

Potrzebujesz jedynie komputera z systemem Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1), 8, 8.1, 10, 11 (Pro, Education, Enterprise, CB, CBB, LTSB) albo MacOS 10.9 (Mavericks lub nowszy z co najmniej 500 MB wolnego miejsca na dysku). Automatyczne aktualizacje zabezpieczeń wymagają też połączenia internetowego.

Obsługujemy także systemy Windows Server (w wersji 64-bitowej) 2019 (z wyjątkiem Server Core Edition), 2016, 2012, 2008 R2 (z najnowszym dodatkiem Service Pack), Microsoft Exchange Server (w wersji 64-bitowej) 2019, 2016, 2013, 2010 (z dodatkiem Service Pack 2) oraz oprogramowanie Microsoft SharePoint Services 3.0 i Microsoft SharePoint Server 2010 lub nowsze.

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie.

Dlaczego warto wybrać Avast/AVG VPN?

Co oznacza, że licencja jest do 10 urządzeń?

Czy program mogę zainstalować też na smartfonie i tablecie?

Czy ten program to antywirus?

Jak działają funkcje Avast/AVG VPN?

Co mam zrobić, jeżeli potrzebuję dodatkowo ochronę antywirusową?

Co jeżeli zgubię / zapomnę kod instalacyjny?

Czy program mogę zainstalować na urządzeniach członków rodziny lub znajomych?

Nie radzę sobie z komputerem, czy dam sobie radę z instalacją i obsługą programu?

Czy program jest prosty w obsłudze?

Co jeżeli program mi się nie spodoba?

Czy jest dostępna pomoc techniczna po polsku z prawdziwym pracownikiem, z który można porozmawiać?

Nie mam czasu na instalację, czy ktoś to może zrobić za mnie?

Dlaczego w oknie ceny jest już od razu dodany rabat?

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie Avast/AVG?

Jak długo będę czekał na otrzymanie produktu po zakupie?

Dlaczego warto kupić właśnie na tej stronie?