AVG Internet Security

Najlepszy antywirus dla małej firmy

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

AVG Internet Security jest jednym z najpopularniejszych programów antywirusowych dla małych i średnich przedsiębiorstw?

 

Przyspieszanie i optymalizacja komputera

AVG PC TuneUp GRATIS!

AVG PC TuneUp to idealny program do przyspieszania i optymalizacji komputera. Zawiera ponad 40 świetnych narzędzi, które przyspieszą Twój komputer. Jest to najpopularniejszy program do optymalizacji. Wystarczy kilka kliknięć, aby zarządzać opcjami komputera jak zaawansowany administrator. Od wyłączania niechcianych programów po przyspieszanie uruchamiania systemu i zwalnianie niepotrzebnego miejsca na dysku. Połącz go z AVG Internet Security (1 stacja robocza / 1 rok) i otrzymaj pełną wersję PC TUNE UP za darmo przez 1 rok!

Możesz pracować bez obaw o bezpieczeństwo danych

Wielopoziomowa ochrona komputera

Czego potrzebują MŚP? Stabilność i bezpieczeństwo dla spokoju ducha – AVG Internet Security PC Tune-Up zapewnia pełną ochronę cybernetyczną. Wysoce czułe i responsywne skanery wychwytują próby włamań i złośliwe oprogramowanie, a kompleksowe kontrole komputera chronią przed nieoczekiwanymi atakami online i przychodzącymi wiadomościami e-mail. Co więcej, AVG jest dyskretny, więc nie będzie przeszkadzał podczas prezentacji dla klientów lub pokazów wideo. Wybierz sprawdzony program antywirusowy dla małych i średnich firm!

 • Ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
  AVG Internet Security chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń: niezależnie od tego, czy przychodzą pocztą, czy też zostały wykryte w pliku przesłanym przez klienta. Wykrywa również oprogramowanie ransomware, więc nie musisz się martwić.
 • Sztuczna inteligencja w twojej firmie
  AVG Internet Security posiada mechanizm sztucznej inteligencji, który uczy się zachowań wirusów i może je wykrywać, nawet jeśli nie znajdują się one jeszcze w bazie sygnatur. Twoja firma jest bezpieczna.
 • Monitoring instalowanych aplikacji
  AVG Internet Security sprawdza, czy zainstalowane aplikacje mają pozwolenie użytkownika. Szybko usuwa niechciane oprogramowanie reklamowe, wtyczki promocyjne i inne oprogramowanie. Nic nie działa w tle bez zgody użytkownika.
 • Cyber Capture
  Skuteczność AVG Internet Security polega na szybkiej reakcji na nowe zagrożenia. Dzieje się tak, ponieważ jest on wspierany przez użytkowników, którzy wysyłają podejrzane pliki do laboratorium. Dzięki temu Twoja firma jest szybciej chroniona przed nowymi zagrożeniami.
 • Turbo Skan
  Wiemy, jak ważny jest czas dla przedsiębiorców. Nikt nie chce czekać w nieskończoność, aż oprogramowanie antywirusowe przeskanuje komputer i powie, czy wszystko jest w porządku. TurboScan pomaga zaoszczędzić czas poprzez szybsze skanowanie plików. Oznacza to, że możesz korzystać z komputera bez ograniczeń.
 • Monitoring bieżący
  Komputery firmowe muszą być w 100% chronione AVG Internet Security dodał monitorowanie zachowania plików, aby wychwycić wszystkie podejrzane działania. Zapewnia to, że każda aktywność programu, która odbiega od normalnych wzorców, jest blokowana przed utratą cennej zawartości dysków.
 • Automatyczne aktualizowanie bazy wirusów
  Masz dużo pracy, więc nie dodamy nic więcej – baza wirusów AVG Internet Security jest automatycznie aktualizowana kilka razy dziennie, gdy tylko pojawią się nowe dane. Nie ma potrzeby śledzenia jej na bieżąco.
 • Tryb cichy
  Wyskakujące okienka mogą zrujnować spotkania z klientami. Dzięki AVG Internet Security z pewnością zrobisz dobre wrażenie.

Korzystaj bez ograniczeń z komunikacji online

Bezpieczna poczta i Internet

Czy możesz sobie wyobrazić swoją firmę bez poczty e-mail i dostępu do sieci? My też nie. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo Twojej firmy – AVG Internet Security blokuje złośliwe witryny i ostrzega przed fałszywymi witrynami próbującymi przejąć Twoje dane. Chroni również Twoją firmę przed infekcjami e-mail, takimi jak zainfekowane załączniki i wiadomości-śmieci od klientów. Możesz korzystać z tych funkcji bez obaw o bezpieczeństwo swojego komputera lub danych.

 • 100% bezpieczeństwa poczty
  Bezpieczne otwieranie wszystkich wiadomości e-mail – AVG Internet Security monitoruje wszystkie przychodzące załączniki wiadomości e-mail i sprawdza je pod kątem obecności złośliwego kodu.
 • Skaner linków
  AVG Internet Security posiada specjalny skaner linków. Po kliknięciu łącza użytkownik jest przekierowywany na fałszywą stronę internetową, a komputer jest sprawdzany pod kątem obecności wirusów.
 • Skaner pobierania plików
  Chcesz pobrać coś z Internetu? Dzięki AVG Internet Security jest to w 100% bezpieczne dla Twojej firmy – program antywirusowy AVG skanuje każde pobranie, dzięki czemu wyłapuje wirusy, zanim zostaną one zapisane na komputerze.
 • Ochrona Wi-Fi
  Atakujący używają również innych metod, aby włamać się do dysków – AVG Internet Security chroni Twoją firmę również przed takimi atakami. W szczególności sprawdzamy bezpieczeństwo firmowej sieci Wi-Fi i urządzeń sieciowych (routerów). W przypadku wykrycia luk w zabezpieczeniach natychmiast Cię o tym poinformujemy!
 • Czyszczenie przeglądarki
  Paski narzędzi, wtyczki, dodatki do przeglądarki – wszystko, czego tak naprawdę nie potrzebujesz AVG Internet Security pomaga usunąć bałagan z przeglądarki, zapewniając bezpieczeństwo i przyspieszając ładowanie stron.

Ochrona przed hakerami

Nie dawaj obcokrajowcom dostępu do danych firmy

Masz na dysku twardym ważne projekty, poufne dane lub pliki klientów? Chroń je przed nieautoryzowanym dostępem – AVG Internet Security pomoże Ci zabezpieczyć je przed hakerami i innymi osobami, które chcą poznać zawartość Twoich plików. Chroni również przed złośliwym oprogramowaniem typu ransomware, które szyfruje zawartość dysku i żąda okupu za odzyskanie dostępu.

 • Firewall na straży
  Zapory sieciowe to bariery, które ludzie napotykają, próbując włamać się do komputera, a w AVG Internet Security – Antywirus dla Firm wiemy, jak ważne może być to, co jest przechowywane na dysku, dlatego jeszcze bardziej wzmocniliśmy nasze zapory sieciowe.
  Zobacz film, jak to działa!
 • Ochrona przed ransomware
  Nieprzerwany dostęp do komputera jest kluczowy dla Twojej firmy. Nie popełnij jednego błędu i nie utrać wszystkich swoich danych – AVG Internet Security chroni Cię przed próbami zaszyfrowania plików na dysku twardym i koniecznością zapłacenia okupu za ich odzyskanie.
  Zobacz film, jak to działa!

To co poufne niech poufnym pozostanie

Pełna prywatność online

Dokumenty firmowe, dane osobowe, projekty klientów – chyba nie chcesz ujawniać ich światu? Program antywirusowy AVG przechowuje ważne dokumenty w bezpiecznym sejfie, do którego dostęp masz tylko Ty – nikt inny nie może ich zobaczyć. Nie musisz martwić się o wyciek danych!

 • Monitoring wykorzystania kamery
  Czy na Twoim laptopie znajduje się kamera? Aktywuj ją tylko wtedy, gdy jest to konieczne – AVG Internet Security blokuje próby uzyskania dostępu do kamery i szpiegowania Cię.
 • Sejf na poufne pliki
  Każda firma posiada dane, które nie mogą zostać upublicznione. Przechowujesz je w sejfie, który tylko ty możesz otworzyć przed wścibskimi oczami.
 • Niszczarka danych
  Myślisz, że usunięcie pliku spowoduje jego zniknięcie z dysku? Mylisz się: AVG Internet Security oferuje niszczarkę, która może nieodwracalnie usunąć wszystkie poufne dane.

Rób przelewy i płać online bez obaw

Bezpieczne transakcje online

Korzystasz z bankowości internetowej lub spieszysz się z opłaceniem rachunków? Żaden problem, antywirus korporacyjny AVG Internet Security ma specjalne funkcje, które zapewniają bezpieczeństwo. Specjalne filtry chronią przed phishingiem, więc nie musisz się martwić, że twoje hasło logowania zostanie wyłudzone.

 • Ochrona przed podstawionymi stronami
  Ta funkcja umożliwia bezpieczne płatności online: Oprogramowanie antywirusowe AVG Internet Security sprawdza każdą stronę przed jej załadowaniem. Jeśli strona okaże się fałszywa (na przykład podszywa się pod stronę banku), zostanie zablokowana, a użytkownik otrzyma ostrzeżenie, by się na niej nie logować.
  Zobacz jak to działa

Twoi najbliżsi również będą bezpieczni

AVG Internet Security – najlepszy antywirus dla całej firmy

Jeśli chcesz chronić wiele komputerów, AVG Internet Security to ułatwi. Pozwól nam zabezpieczyć inne urządzenia i Twoich pracowników. Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cenowo opcji zakupu licencji dla firm!

AVG Internet Security – potwierdzenie skuteczności w testach!

Nie chcesz powierzać bezpieczeństwa swojej firmy niesprawdzonemu programowi antywirusowemu – AVG Internet Security przeszedł wiele testów i zdobył nagrody, więc możesz mu zaufać!

Twoi najbliżsi również będą bezpieczni

AVG Internet Security – najlepszy antywirus dla małych firm

Skorzystaj z najlepszej ochrony, by móc spokojnie rozwijać swój biznes

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Norton, Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce.

Kupując na naszej stronie masz gwarancję odpowiedniej ceny, kompleksowego i bezpłatnego wsparcia technicznego w języku polskim, natychmiastowej dostawy zamówionego programu, niezawodnego działania aplikacji oraz 100% gwarancji zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

AVG Internet Security

Pełne bezpieczeństwo online

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wymagania systemowe

WIndows Icon

* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.

 

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie.

Dlaczego antywirus AVG Internet Security to dobry wybór dla małej firmy?

Czy AVG nadaje się dla małej działalności gospodarczej i mikrofirm?

O co chodzi z tą promocją na drugi program AVG PC TuneUp?

Na ilu komputerach mogę zainstalować ten antywirus?

Co jeżeli kupię nowy firmowy komputer lub będę chciał zmienić sprzęt, czy licencja będzie dalej ważna?

Czy ten antywirus chroni przed wszystkim rodzajami zagrożeń?

Czym ten program różni się od AVG Internet Security Multidevice?

Jakie dodatkowe funkcje ochrony poza ochroną antywirusową posiada program?

Jak ten antywirus wpływa na pracę komputera?

Co jeżeli zgubię / zapomnę kod instalacyjny?

Nie radzę sobie z komputerem, czy dam sobie radę z instalacją i obsługą programu?

Czy program jest prosty w obsłudze?

Co jeżeli program mi się nie spodoba?

Czy jest dostępna pomoc techniczna po polsku z prawdziwym pracownikiem, z który można porozmawiać?

Nie mam czasu na instalację, czy ktoś to może zrobić za mnie?

Dlaczego w oknie w miejscu ceny jest już od razu dodany rabat?

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie AVG / Avast zamiast innych antywirusów?

Jak długo będę czekał na otrzymanie produktu po zakupie?

Dlaczego warto kupić właśnie na tej stronie?